Kopējā investīcija:

€ 35,000

Franšīzes maksa:

€ 6,000

Ikmēneša maksājums:

2%

Ikmēneša mārketinga maksājums:

€ 0.00

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 2012

Franšīzes uzsākšanas gads: 2013

Uzņēmuma vienības: 1

Franšīžu vienības: 20

Kopējais vienību skaits: 21

Darbinieku skaits uz vienību: 3

Līguma termiņš: 36 mēneši

Makarun Spaghetti and Salad ir Polijas pastas restorānu franšīzes tīkls.
Mazāk nekā četru gadu laikā Makarun Spaghetti and Salads Polijā ir atvēris 20 restorānus, un šobrīd uzņēmums paplašina savu franšīzes sistēmu visā pasaulē – mēs esam parakstījusi vienošanos ar Hamburgas un Limerikas franšīzes devēju.
Pateicoties novatoriskajai idejai, mūsdienīgam zīmolam, lieliskai gaumei, augstas kvalitātes produktiem, labām atrašanās vietām un mārketinga aktivitātēm, uzņēmums iegūst peļņu no darbības un saņem ļoti ātru peļņu no ieguldījumiem.
Sākotnējās investīciju izmaksas par atsevišķu Makarun Spaghetti and Salad bāru ir sākot tikai no 35 000 eiro. Labākais ir tas, ka pašreizējie franšīzes turētāji paplašina savu biznesu un viņiem ir vairāk nekā viens Makarun Spaghetti and Salad restorāns.
Pateicoties pārdošanas apjomam un rūpīgai produktu izvēlei, Makarun Spaghetti and Salad ir viens no lētākajiem pusdienu piedāvājumiem gastronomijas tirgū, kuru ikdienā apmeklē vairāk nekā 4000 apmierinātu klientu.

ideālais kandidāts ir tāds, kurš vēlas savā valstī ieviest jaunu zīmolu un kuram ir 35 000 – 55 000 EUR kapitāls, kā arī ir laiks vadīt savu Makarun Spaghetti and Salad restorānu.
Potenciālajam franšīzes ņēmējam nav nepieciešama pieredze šāda veida biznesā – Makarun pārstāvji parādīs visu, palīdzēs katrā jautājumā un darīs visu iespējamo, lai Jūs gūtu panākumus.

Pirmkārt, uzņēmuma pārstāvji palīdzēs atrast piemērotu vietu restorānam.
Pēc tam, kad esat parakstījis nomas līgumu un franšīzes līgumu, jums tiks sniegta visa informācija par jauna Makarun Spaghetti and Salad restorāna atvēršanu: no piemērotākajām gastronomijas iekārtām līdz unikālām receptēm.
Talantīgs arhitekts sagatavos Jūsu restorāna interjeru.
Uzņēmums ir atbildīgs par grafisko materiālu izgatavošanu. Turklāt, vienu nedēļu pirms atklāšanas Makarun Spaghetti and Salad pārstāvji ieradīsies un apmācīs Jūs un Jūsu darbiniekus: viņi parādīs, kā pagatavot gardu pastu, kā pareizi apkalpot klientus un ko darīt, lai mudinātu viņus apmeklēt Jūs pēc iespējas vairāk, un dalīsies savā viedoklī par sociālajiem medijiem.


Przemysław Robert Tymczyszyn

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM