Kopējā investīcija:

€ 59,500

Franšīzes maksa:

€ 3,000

Ikmēneša maksājums:

5,5%

Ikmēneša mārketinga maksājums:

0%

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 2021

Franšīzes uzsākšanas gads: 2023

Uzņēmuma vienības: 2

Franšīžu vienības: 0

Kopējais vienību skaits: 2

Darbinieku skaits uz vienību: 1

Līguma termiņš: 60 mēneši

FRANŠĪZE ONLINE

MĀJAS LAPA

The Pizza Mood ir automatizētu picēriju tīkls, kas piedāvā 24/7, tikko ceptas augstas kvalitātes picas no labākajām Itālijas izejvielām.

The Pizza Mood franšīzes modelis paredz, ka franšīzes ņēmējs ir pilnībā atbildīgs par savas picērijas ikdienas darbību. Tavos pienākumos ietilpst picērijas vadīšana, bet mēs, savukārt, esam atbildīgi par picēriju uzstādīšanu, preču nodrošināšanu, IT atbalstu, mārketinga aktivitātēm, jaunu produktu izstrādi, apmācībām un citām biznesa vadīšanai nepieciešamajām aktivitātēm.

Esot The Pizza Mood franšīzes ņēmējam, Jums nav jāmaksā virkne ikmēneša maksājumu, kas raksturīgas, vadot klasiskus restorānus. Galvenie izdevumi iekļauj elektrības maksājumus un vietas nomu (ja vieta tiek nomāta), kā arī darba samaksa, kur viens darbinieks var apkalpot vairākas picērijas vienlaicīgi. Jūs izvairāties no izmaksām, kas saistītas ar telpu uzturēšanu, klientu apkalpošanu, klientu apkalpojošā personāla algošanu, līdz ar to, arī nopelnat vairāk.

Ar The Pizza Mood automatizētajām picērijām Jūs būsiet starp pirmajiem Latvijā un Baltijas valstīs šajā biznesa nišā. Jums tā būs iespēja gūt papildus ieņēmumus un palielināt klientu plūsmu savā lokācijā.

Franšīze var piederēt vairākām personām. Tāpat kā biznesā jums nav obligāti jābūt vienīgajam īpašniekam. The Pizza Mood picērijas var vadīt kopā ar draugiem, ģimenes locekļiem vai biznesa partneriem.

Mēs piedāvājam multifranšīzi. Atkarībā no iegādāto picēriju daudzuma, mēs vienojamies par teritoriju, kurā tiks uzstādītas picērijas. Katrs gadījums tiek izskatīts individuāli, divpusējās sarunās.

Ja Tev ir degsme uz jaunu tirgus nišu apgūšanu, kā arī saistošs ir ēdināšanas bizness, bet līdz šim ir atturējuši tādi faktori, kā darba spēka risks un pieaugoši saimnieciskie izdevumi, tad mēs esam uz viena viļņa.

Mēs Jūs apmācīsim rīkoties ar picērijas iekārtu, veidot picu sagataves uz gatavām pamatnēm, kā arī dosim pieeju attālinātajam monitoringa rīkam, lai biznesam sekotu līdzi no mājām.
Tehniskais atbalsts nodrošināts.

Saite uz The Pizza Mood youtube kanālu: https://www.youtube.com/@thepizzamood


Andris Petersons

Co-founder / CEO

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM