Kopējā investīcija:

€ 250,000

Franšīzes maksa:

€ 45,000

Ikmēneša maksājums:

4%

Ikmēneša mārketinga maksājums:

2,5%

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 1998

Franšīzes uzsākšanas gads: 2019

Uzņēmuma vienības: 4

Franšīžu vienības: 5

Kopējais vienību skaits: 9

Darbinieku skaits uz vienību: 3-8

Līguma termiņš: 240 mēneši

FRANŠĪZE ONLINE

MĀJAS LAPA

Veiksmīgais biznesa modelis, kas tika aizsākts 1998. gadā ar nosaukumu “ŠVAROS BROLIAI” (latviski – “Tīrības brāļi”), pēdējo gadu laikā strauji paplašinājās. 2019. gads bija gads, kad uzņēmums pārauga savu lokāli atzīto zīmolu. Tika izveidots jauns starptautisks zīmols “PRO BRO”, kas tiek plaši izmantots arī franšīzes vajadzībām. Šis jaunais zīmols ved kompāniju uz jaunu – globālu līmeni.

Lietuvā sākta kā vienas automašīnas mazgātuve, šodien PRO BRO ir kļuvis par vienu no visātrāk augošajiem ekspress mazgāšanas automazgātavu tīkliem Eiropā. Uzņēmums turpina paplašināties vienā no visstraujāk augošajām nozarēm, un šobrīd uzņēmums meklē franšīzes partnerus, kas atbilstu tās kritērijiem un augtu kopā ar viņiem pasaules mērogā.

Profesionālie brāļi (saīsinājumā no angļu valodas – PRO BRO) ir starptautiska auto mazgāšanas franšīze, kas piedāvā ātru apkalpošanu, mūsdienīgas iespējas un profesionālu tīrīšanu. PRO BRO komanda strādās ar jums, attīstot jūsu automazgātavu tā, it kā šī automazgātuve piederētu pašam uzņēmumam, un kopā vadītu pārbaudīto, veiksmīgo automašīnas mazgāšanas modeli.

Tā kā uzņēmums nav iesācējs automobiļu mazgāšanas nozarē, visas franšīzes vietas tiek atbalstītas ar profesionālu un ekskluzīvu apmācību, mārketingu un tehnisko palīdzību, un visām franšīzes vietām ir piekļuve patentētiem, franšīzes ekskluzīviem izstrādājumiem mazgāšanas līdzekļu un tehnoloģiju jomā.

Pievienojieties vienam no visātrāk augošajiem Express mazgāšanas automazgātavu tīkliem Eiropā ar plašu un savstarpēji saistītu lietotāju loku vienā no visstraujāk augošajām franšīzes nozarēm. PRO BRO ir pierādīts, veiksmīgs bizness ar zemām darbaspēka izmaksām, un biznesa modelis, kas balstīts uz pieredzi, kas iegūta 22 gadu laikā, veiksmīgi vadot automašīnu mazgāšanas biznesu.

Franšīzes iegādei nepieciešamās īpašības:

  • 20 gadu franšīzes termiņš;
  • Vismaz EUR 1 milj. Neto vērtība;
  • Minimālie likvīdie aktīvi ir EUR 300 tūkst.;
  • Pieejams kapitāls automazgātuve attīstībai;
  • Apņēmība attīstīt un vadīt franšīzes biznesu savā teritorijā;
  • Enerģisks un ambiciozs;
  • Uzticēšanās PRO BRO ilgadējai un pārbaudītai sistēmai un iepriekšēja uzņēmējdarbības pieredze.

Visas franšīzes vietas tiek atbalstītas ar profesionālu un ekskluzīvu apmācību, mārketingu, tehnisko palīdzību, kā arī visām franšīzes vietām ir piekļuve patentētiem, franšīzes ekskluzīviem izstrādājumiem mazgāšanas līdzekļu, tehnoloģiju un inovāciju jomā.

PRO BRO palīdzēs jums veikt biznesa plānošanu, vietas izvēli, finansēšanu, svinīgu atklāšanu (grand opening) un daudz ko citu.


Kristjonas Minelga

Head of Business Development and Franchise

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM