Kopējā investīcija:

€ 232,700

Franšīzes maksa:

€ 23,270

Ikmēneša maksājums:

5%

Ikmēneša mārketinga maksājums:

7%

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 1984

Franšīzes uzsākšanas gads: 1985

Uzņēmuma vienības: 701

Franšīžu vienības: 4101

Kopējais vienību skaits: 4802

Darbinieku skaits uz vienību: 15-20

Līguma termiņš: 120 mēneši

Papa John’s tika dibināta ASV 1984.gadā, un tagad ir izveidoti vairāk nekā 4800 veikali visā ASV un vairāk nekā 36 starptautiskajos tirgos un teritorijās.
Augstas kvalitātes produkts ir būtisks, ja tiek pārvaldīts veiksmīgs bizness! Papa John’s koncepts izmanto tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas un 100% svaigu mīklu, lai izveidotu augstākās kvalitātes picu ar dabisku garšu, kas ir guvus popularitāti visā pasaulē. Apvienojot iepriekš minēto ar izcilu klientu apkalpošanu, ātru piegādi un lielisku zīmolu, Papa John’s ir lieliska vieta, kur atgriezties. Piedāvājot picu piegādi vairāk nekā 400 veikalos Eiropā, Papa John’s pašlaik meklē franšīzes ņēmējus un ilgtermiņa biznesa partnerus, lai attīstītu savu paplašināšanos Baltijas reģionā.

Papa John’s meklē entuziastiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas darboties vairākās Papa John’s vietās un vēlas kļūt par Papa John’s veiksmes stāsta daļu.
Kandidātiem parasti ir plaša restorānu / mazumtirdzniecības pieredze. Picu darbnīcu biznesa pieredze ir plus.
Ir nepieciešamas finanses vismaz 1 miljona USD (vai līdzvērtīga summa EUR) apmērā.
Lai kļūtu par veiksmīgu Papa John’s franšīzes ņēmēju, jums jābūt motivētam, entuziastiskam, cītīgi strādājošam un ar vēlmi būt daļa no augošas komandas.
Būtiska nozīme ir komunikācijas prasmēm, jo Jūs strādājat ar klientiem, kā arī katru dienu vadāt savu komandu. Papildus komunikācijas prasmēm jums jābūt arī organizatoriskajām prasmēm, ar “tas ir izdarāms” attieksmi – kāds, kurš dara lietas un izdara solīto. Jums jābūt cītīgi strādājošam un jāiesaistās darba procesā, kas nozīmē vadīt uzņēmumu, sākot no picu cepšanas līdz uzņēmuma vadīšanai.
Papa John’s franšīzes iegāde dod jums tiesības izmantot Papa John’s preču zīmes, pārtikas
produktu pagatavošanas, tirdzniecības un pārdošanas sistēmas, informāciju, specifikācijas, “know-how” un citu konfidenciālu un patentētu informāciju.

Papa John’s piedāvā 6 nedēļu sākotnējās mācības Papa John’s universitātē bez papildu izmaksām franšīzes ņēmējam. Turpinot izglītību, tiek nodrošināta informācija par tīmekļa vietņu apmācību, reģionālajām augstākā līmeņa sanāksmēm un gada operatoru konferencēm.
Papa John’s piedāvā arī picērijas atbalstu pirmajām divām atvēršanas reizēm


Erin Snyder

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM