Investējot 1,5 miljonus eiro, “Hesburger” atvēris jau 50. restorānu Latvijā

Investējot 1,5 miljonus eiro, ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger” atvērusi jaunu restorānu Cēsīs. Tas šobrīd ir 50. uzņēmuma restorāns Latvijā.

Jaunatklātais restorāns atrodas Piebalgas ielā 15, un tas sniegs klientiem pilnu “Hesburger” piedāvāto produktu un dzērienu klāstu. Restorāns ir izveidots divos stāvos ar kopējo platību 270,9 m2. Tam ir “drive-in” jeb auto kase, kā arī āra terase. No svētdienas līdz ceturtdienai restorāns strādās no plkst. 9.00 līdz 23.00, bet piektdienās un sestdienās – no plkst. 9.00 līdz 02.00.

Klienti jautāja

“Iepriekšējos gados esam saņēmuši daudz jautājumu no mūsu klientiem, kāpēc mums aizvien nav restorāna Cēsīs. Tāpēc, ņemot vērā klientu interesi, nolēmām, ka Cēsis ir viena no tām Latvijas pilsētām, kur vēlamies paplašināt mūsu restorānu tīklu. Lai ierīkotu restorānu, esam iegādājušies ēku Piebalgas ielā, un līdz ar restorāna atvēršanu esam nodrošinājuši 20 jaunas darba vietas vietējiem iedzīvotājiem. Ar laiku to skaits varētu palielināties līdz 25 darba vietām,” stāsta Ieva Salmela, “Hesburger” mārketinga un starptautiskās attīstības direktore.

Viņa papildina, ka uzņēmums vēl turpinās paplašināties, un nākamajos 10 gados Latvijā ietilptu vēl 15 – 20 uzņēmuma restorāni, tajos nodrošinot arī “drive-in” iespēju, kas pircējiem ir ļoti aktuāls pasūtījumu veikšanas kanāls.

Par “Hesburger”

“Hesburger” ir lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde Somijā un Baltijā ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi nozarē. Latvijā šobrīd ir 50 restorāni. Uzņēmuma pārdošanas apjoms Latvijā 2021. gadā sasniedza 33,1 miljonu eiro.

Restorānu ķēdes koncepts ietver visu, ko iespējams redzēt Hesburger restorānā: interjeru, klientu apkalpošanu, informācijas sistēmas, produktus, loģistiku, aprīkojuma attīstību, mārketingu, produktu attīstību, uzraudzību u.c.

Vienots koncepts nodrošina vienlīdz augstu kvalitāti un pozitīvu pieredzi ikvienā uzņēmuma restorānā. Vienots koncepts atvieglo Hesburger franšīzes īpašnieku darbu, jo nepieciešamie problēmu risinājumi jau ir pārdomāti un pierādīti.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus