Preses namā veidos pirmo InterContinental Hotels Group viesnīcu Latvijā

Preses nama ēkā tiks veidota InterContinental Hotels Group Holiday Inn® viesnīca ar 280 numuriem, projekts tiek īstenots sadarbībā ar investīciju pārvaldes uzņēmumu Lords LB Asset Management

2018. gada 18. septembris, Londona: tā kā darījumu un atpūtas braucienu skaits uz Austrumeiropu turpina pieaugt, IHG® (InterContinental Hotels Group), kas ir viens no pasaulē vadošajiem viesnīcu uzņēmumiem, ar gandarījumu paziņo par grupas pirmo viesnīcu Latvijā.

Tiek plānots, ka Rīgā, bijušajā Preses nama ēkā 2022. gada septembrī tiks atvērta IHG® grupas zīmola Holiday Inn® viesnīca. Holiday Inn® ir lielākais viesnīcu zīmols pasaulē. Projekts tiek īstenots kopā ar Lords LB Asset Management.

Jaunajā Holiday Inn® Riga būs 280 numuri, no viesnīcas pavērsies brīnišķīga pilsētas un Vecrīgas panorāma. Viesnīcā Holiday Inn® Riga darbosies viens restorāns, un tā tiks veidota pēc Holiday Inn® atvērtā tipa koncepcijas. Tās novatoriskais dizains, kas apvieno reģistrācijas vietu, plašu foajē, restorānu, bāru, atpūtas zonu un biznesa centru, sniedz viesiem iespējas ieturēt maltīti, atpūsties, strādāt un izklaidēties vienā integrētā telpā.

Citas viesnīcas ērtības ietver konferenču/banketu zāli līdz 400 personām, sešas sanāksmju telpas, autostāvvietu, fitnesa centru un ātru, uzticamu Wi-Fi ar IHG® Connect. Bijušā Preses nama ēkas prestižā atrašanās vieta ir savienota ar visiem lielākajiem transporta centriem un Starptautisko lidostu “Rīgas” tikai astoņu kilometru attālumā.

Migels Martins (Miguel Martins), IHG attīstības direktors Polijā un Austrumeiropā, sacīja: “Mēs esam ļoti priecīgi par līguma parakstīšanu ar Lords LB par Holiday Inn® Riga izveidi, kas būs pirmā IHG grupas viesnīca Latvijā. Rīga ir plaukstošs komercdarbības un tūrisma centrs, un apmeklētāju skaits no visas pasaules turpina pieaugt, tādēļ ir arī lielāka nepieciešamība pēc uzticamiem viesnīcu zīmoliem, kas var izpildīt gan darījumu cilvēku, gan atpūtas ceļotāju prasības. Mēs priecāsimies par iespēju nodrošināt unikālo un pasaulē plaši pazīstamo Holiday Inn viesu pieredzi Rīgā.”

Holiday Inn® Riga veido galveno posmu IHG paplašināšanās stratēģijā Austrumeiropā un Baltijas valstīs, ko nostiprina pieaugošais iekšzemes tūrisms, tūristu pieplūdums no valstīm, kurām nav nepieciešamas vīzas, tostarp, Ķīnas, Dienvidkorejas, Indijas, kā arī Rietumeiropas IHG klientu ilgtspējīgais pieprasījuma līmenis, kurus saista jaunas ceļojumu iespējas un zemas cenas.

Vakar notikusī līguma parakstīšana par viesnīcas celšanu Rīgā ir ceturtais līgums par IHG® viesnīcas izbūvi Austrumeiropā kopš šī gada sākuma. Pašlaik ir 25 IHG® viesnīcas Austrumeiropā1 uzņēmuma zīmolu klāsta ietvaros, tostarp, InterContinental®, Holiday Inn®, Crowne Plaza® un Holiday Inn Express®.

Aivaras Abromavičius, Lords LB Asset Management “Preses Nams” attīstības padomes priekšsēdētājs, sacīja: “Mēs ļoti priecājamies par iespēju sadarboties ar IHG Holiday Inn Riga izveidē. Kā viesnīcu attīstības speciālistiem mums bija sajūta, ka zīmols Holiday Inn ir vislabākā izvēle šai atrašanās vietai, un mēs esam pārliecināti par to, ka tas būs izcils ieguvums mūsu portfelim. Pamatojoties uz mūsu zināšanām un pieredzi un IHG mērogu un spēcīgo zīmola atpazīstamību, mēs ar nepacietību gaidām veiksmīgu sadarbību un ceram strādāt kopā ar IHG citos projektos nākotnē.”

 

InterContinental Hotels Group (IHG®)

IHG® (InterContinental Hotels Group) [LON:IHG, NYSE:IHG (ADRs)] ir pasaules mēroga organizācija ar plašu viesnīcu zīmolu portfeli, tostarp, Regent Hotels & Resorts, InterContinental® Hotels & Resorts, Kimpton® Hotels & Restaurants, Hotel Indigo®, EVEN® Hotels, HUALUXE® Hotels and Resorts, Crowne Plaza® Hotels & Resorts, voco™ Hotels, Holiday Inn®, Holiday Inn Express®, Holiday Inn Club Vacations®, Holiday Inn Resort®, avid™ hotels, Staybridge Suites® un Candlewood Suites®.

IHG pārdod franšīzes, iznomā, pārvalda vai tur īpašumā vairāk nekā 5400 viesnīcu un 810 000 viesu istabu teju 100 valstīs ar aptuveni 1800 viesnīcām attīstības stadijā. IHG arī pārvalda IHG® Rewards Club, mūsu globālās uzticamības programmu, kurā ir vairāk nekā 100 miljoni biedru.

InterContinental Hotels Group PLC ir Grupas kontrolakciju sabiedrība, un tā ir dibināta Lielbritānijā ar reģistrācijas vietu Anglijā un Velsā. Vairāk nekā 375 000 cilvēku strādā IHG viesnīcās un korporatīvajos birojos visā pasaulē.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus

SAŅEM JAUNUMUS UN PADOMUS SAVĀ E-PASTĀ!