Apranga Group atver Orsay veikalus Lietuvā

Lielākais Lietuvas apģērbu mazumtirdzniecības uzņēmums Apranga Group parakstījis franšīzes līgumu ar Orsay GmbH un atvēris divus Orsay veikalus.

Viens veikals atklāts Kauņā, tirdzniecības centrā Mega, bet otrs – Paņevežā, lielveikalā Ryo. Veikalu platība ir attiecīgi 192 un 128 kvadrātmetri. Uzņēmums plāno pirmajā attīstības posmā Lietuvā atvērt sešus Orsay veikalus.

Orsay zīmols ir radīts jaunām un modernām sievietēm, kuras seko līdzi modei, vēlas izpaust savu sievišķību un novērtē naudas vērtību. Zīmols ir radīts 1975.gadā Vācijā un patlaban tam pieder gandrīz 680 veikali 31 valstī. Kopējie zīmola pārdošanas apjomi 2016.gadā sasniedza 410 miljonus eiro.

Apranga Group ir Baltijas valstu apģērbu mazumtirgotājs ar diversificētu preču zīmju portfeli, kas orientēts uz sešiem dažādiem tirgus segmentiem – ekonomisko, jauniešu, biznesa, luksusa, apavu un Zara. Patlaban Apranga Group pieder 184 veikali Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Apranga Group apgrozījums 2016.gadā sasniedza 214,2 miljonus eiro, palielinoties par 7,7%. Peļņa pirms nodokļiem palielinājās par 7,3% līdz 13,3 miljoniem eiro.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus